Intymios merginų išpažintys

  1. „Turėjau bendradarbį, su kuriuo leisdavau sau šiek tiek paflirtuoti. Per vieną darbo vakarėlį kažkaip per daug atsipalaidavau ir pasibučiavom. Kitą rytą sąžinė šiek tiek graužė, mat tas bendradarbis turi žmoną. Vis tik mūsų bendravimas tik dar labiau įsivažiavo. Vieną vakarą Skype sulaukiau jo kvietimo susitikti. Dar galvojau ar tikrai verta, bet… Kvailė, pakviečiau jį pas saveį svečius. Praėjus kokioms 15 minučių po jo atvažiavimo pasigirdo durų skambutis, o už durų stovi graži moteris, su tikriausiai 9 mėnesio pilvu. Tikriausiai perskaitė jo Skype žinutes, nes tik iš ten galėjo sužinoti mano adresą. Man buvo taip gėda, kad prisiekiau daugiau niekada gyvenime nesusidėti su svetimais vyrais. O ta moteris buvo verta pagarbos – nekėlė jokių scenų, tiesiog mandagiai pasisveikino su manimi ir paprašė pakviesti jos vyrą. Bendradarbis jau kitą dieną parašė prašymą išeiti iš darbo“ – Rūta.
  2. „Turėjau vieną vaikiną, kuris buvo dar nekaltas ir gana drovus. Sunkiai, sunkiai, bet kažkaip priėjom prie TOS DIENOS. Nusimetėm drabužius, pasiglamonėjom, vaikinas užgulė mane ir pradėjo… Žinojau, kad jis ir taip labai savimi nepasitiki, todėl nedrįsau pasakyti, kad kaišioja man tiesiog tarp šlaunų. Jis nelabai ir suprato, nes sugebėjo pabaigti“ – Dovilė.
  3. „Įsivaizduojat, kokia turi būti gėda, kad tu net susirastum naujus namus? Su tuometiniu draugu (dabar jau vyras) grįžom iš miesto gerokai padauginę. Nuėjome į balkoną parūkyti, o man gimė geniali idėja padaryti jam oralinį, kol jis mėgavosi savo cigarete. Vyras kažkaip dar bandė mane sustabdyti, bet buvau šventai įsitikinusi, kad gi naktis, nieko nesimato, o ir šiaip kaimynai miega. Kažkoks -niolikinis iš kito namo akivaizdžiai nemiegojo, o ir nebuvo taip tamsu, kaip aš įsivaizdavau. Kitą dieną dieną eidama į parduotuvę pro vietinių jauniklių gaują išgirdau kikenimą. Iš pradžiųnet mintis nekilo, kad visi čia iš manęs juokiasi. Bet kai dar sekančią dieną ta pati gauja pamačiusi mane pradėjo galva imituoti oralinį seksą, viskas pasidarė labai aišku…“ – Balkoninė.
  4. „Tuo metu buvau 17 metų, pačiame savo seksualumo paieškų įkarštyje. Vieną vakarą užsileidau muziką ir pradėjau masturbuotis savo kambaryje. Neišgirdau, kaip tėtis artinasi prie durų, taigi nebespėjau nieko pakeisti. Durys atsidarė, tėčio veidas sustingo ir jis paskubomis pasakęs, kad truputį pasitildyčiau muziką, išėjo. Net nežinau, kuriam iš mūsų buvo nejaukiau, bet gėda man iki šiol“ – Vaida.