Kokį prezervatyvą rinktis

Prezervatyvai yra skirstomi ne tik pagal dydį, bet ir pagal keletą kitų kriterijų. Dažnai atėjus į parduotuvę reikia kurį laiką pastovėti ir gerai paanalizuoti pakuotes, kol išsirenki reikiamą apsaugą. Didžiuosiuose prekybos centruose parduodami prezervatyvai paprastai yra skirti plačiai naudotojų kategorijai, todėl tie kurie nori didesnės egzotikos traukia į specializuotas sekso prekių parduotuves.

mikroSekso prekių parduotuvėse galima rasti įvairiausios egzotikos. Tai ir ežiuko tipo prezervatyvai, kurie merginai sekso metu suteikia kur kas didesnį malonumą nei įprastos apsisaugojimo priemonės. Ieškantys egzotikos dažnai renkasi juodos spalvos prezervatyvus. Nors tai ir atrodo smulkmeną, bet gali išties pagyvinti seksualinį poros gyvenimą.

Jaunimas dažnai skundžiasi, kad prezervatyvų kainos yra itin didelės. Išeitis yra pirkti pigesnius, mažiau žinomų gamintojų prezervatyvus. Dažniausiai jie gali būti randami vaistinėje. Neverta gėdintis ir bijoti pasikonsultuoti su vaistininke, ji tikrai gali padėti rasti geriausią prekę už optimaliausią kainą. Kitas variantas ieškantiems pigių prezervatyvų yra pirkti juos internetu. Šiuo metu net keletas lietuviškų parduotuvių siūlo sargius vos po kelis euro centus. Tiesa reikia iš karto pridti ir siuntimo mokestį, todėl prezervatyvo kainą šiek tiek pakylą.

Sargių kaina priklauso ne tik nuo to iš ko jie pagaminti, bet ir nuo to kaip gerai žinomas gamintojas. Niekam ne paslatis, kad investuojant į prekinį ženklą, klientas dažnai permoka vien todėl, kad renkasi jau reklamuose girdėto gamintojo prekes. Į sargių kainas iskaičiuotos ir kitos mikro detalės, dėl kurių kaina gali kisti į vieną arba į kitą pusę. Pasitarus su specialistu visada lengviau rasti geros kokybės prekę už tinkamą kainą.

Šiuo metu itin svarbu naudoti apsisaugojimo priemones. Sveikatos apsaugos ministerija nuolat išleidžia atmintines kuriose pateikia ir statistiką, kad kiekvienas metais tūkstančiai lietuvių užsikrečia lytinių būdų plintančiomis ligomis. Deja nėra statistikos kiek kasmet yra neplanuotai pastojama, bet galima daryti prielaida, kad tokių netyčiukų būna kur kas daugiau nei fiksuojamą lytiniu keliu plintančiu ligų, Nesinaudojant apsisaugojimo priemonėmis gali iškilti ir kitų mikro problemų, bet apie tai jau kitame straipsnyje.