Pirmo karto istorijos

  1. Tai buvo labai nepatogus jausmas, bet tuo pačiu ir labai jaudinantis momentas, nes man labai patiko mano vaikinas, tačiau jo mama buvo apačioje ir žiūrėjo telenoveles.” – Peyton tuo metu 18 metų, dabar 22.
  2. “Užtruko daug laiko iki to momento. Aš visada būdavau labai susirūpinusi, kai budavo kalbama apie seksą, bet pagaliau tai įvyko, nes vaikinas su kuriuo susitkinėjau buvo kantrus su manimi. Kai pasakiau, kad noriu laukti ilgiau, jis nepabėgo kaip visi kiti. Jis liko su manimi ir padėjo man jaustis jaukiai, ramiai. Kai tai galiausiai įvyko, man tai labai patiko.” – Peyton tuo metu 22 metų, dabar 23.
  3. “Tai nebuvo siaubinga, bet ir gyvenimo kepakeitė. Tiesiog vidutiniškai (jokio skausmo). Aš tik vis galvojau, OMG tai įvyko.” – Emma tuo metu 18 metų, dabar 20.
  4.  “Tai buvo nuostabu – ant sėdinės mašinos gale su mergina, su kuria susitikinėjau jau 7 mėnesius ir myliu. Labai džiaugiuosi, kad tai įvyko natūraliai ir nereikėjo nieko skubinti.” – Abbey tuo metu 18 metų, dabar 18.
  5. “Aš juo beveik nepažinojau. Aš tiesiog norėjau prarasti nekaltybę, bet to nenorėjau padaryti su žmogumi, kuriam turiu jausmus. Aš sutikau jį viename koncerte ir po trejų dienų susitikau su juom, kad prarasčiau nekaltybę. Tai buvo gera patirtis, tiesiog ne viena iš tų kurią sureikšminčiau per daug.” – Naomi tuo metu 19 metų, dabar 21.
  6. “Tai buvo mano pirmas kartas su moterimi, taip pat ir jai pirmas kartas su moterimi. Beveik viskas buvo labai gerai, tačiau kas buvo blogai tai, kad ji turėjo savo buvusio vaikino nuotraukas visur ant sienų. Tai nėra tai ką tu nori matyti kai patiri orgazmą.” – Vanessa tuo metu 18 metų, dabar 21.